Poľnohospodárstvo a lesníctvo
Júlia Devošová
Chov dojníc
- Obec
- Tlmače
- Od roku
- 2016
- IČO
- 50 027 476
Júlia Devošová
Samostatne hospodáriaci roľník
- Miesto podnikania
- 935 21 Tlmače
- Na trhu od
- 26. februára 2016
- IČO
- 50 027 476
- Právna forma
- Samostatne hospodáriaci roľník
- Odbor (SK NACE 01.41)
- Chov dojníc
Podnikanie v číslach
- 10
- rokov na trhu
- 2016
- rok vzniku
- 1
- položka predmetu činnosti
O podnikateľovi
Spoznajte Júlia Devošová
Júlia Devošová – samostatne hospodáriaci roľník s miestom podnikania v obci Tlmače. Podniká od 26. februára 2016.
Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Chov dojníc“ (01.41). Predmet podnikania tvorí 1 položka, napríklad chov dojníc.
Základné údaje
- Obchodné meno
- Júlia Devošová
- Právna forma
- Samostatne hospodáriaci roľník nezapísaný v obchodnom registri
- IČO
- 50 027 476
- Dátum vzniku
- 26. februára 2016
- Miesto podnikania
- 935 21 Tlmače
- Registrácia
- Tlmače, vložka č. 949063
- Sektor (ESA 2010)
- Samostatne zárobkovo činné osoby
- Odbor (SK NACE 01.41)
- Chov dojníc
Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.
Predmet podnikania
Čím sa Júlia Devošová zaoberá
Predmet podnikania podľa záznamu v registri.
-
Chov dojníc
Časté otázky
Základné informácie o podnikateľovi
Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.
Kde podniká Júlia Devošová?
Miesto podnikania je v obci 935 21 Tlmače.
Čím sa Júlia Devošová zaoberá?
Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Chov dojníc“ (01.41). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: chov dojníc.
Aké je IČO – Júlia Devošová?
IČO je 50 027 476.
Odkedy podniká Júlia Devošová?
Podnikanie začalo 26. februára 2016. Na trhu pôsobí 10 rokov.
Podnikáte pod týmto menom?
Získajte túto stránku pre seba
Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.
Získať vlastnú stránkuPožiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?
Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.